صفحه اصلی / اخبار / گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در کانون پرورش فکری با حضور مسئولین شهرستان کنگان + تصاویر

گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در کانون پرورش فکری با حضور مسئولین شهرستان کنگان + تصاویر

این بازدید به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با حضور فرماندار، شهردار، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،بخشدار مرکزی شهرستان کنگان صورت گرفت .

به گزارش سایت خبری فرهنگی زوم؛  کودکان کنگانی با حضور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان و مطالعه کتاب هفته کتابخوانی را گرامی داشتند.

لیلا گشتی رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کنگان گفت :کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی،برنامه های متنوع فرهنگی هنری ادبی برای کودکان ونوجوانان این شهرستان پیش بینی و برگزار میکند.

وی افزود: این برنامه ها با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و مطالعه در میان کودکان و نوجوانان برگزار می شود و تقدیر از برگزیدگان کتابخوانی، برپایی نمایشگاه کتاب و آثار فرهنگی هنری ادبی اعضا و مربیان، ایستگاه تصویرگری ، کارگاههای ادبی، قصه گویی، نمایش فیلم و انیمیشن، روخوانی و جمع خوانی کتاب توسط کودکان بخشی از برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی کانون کنگان می باشد.

گشتی اضافه کرد: مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بعنوان یک مرکز تخصصی کودک ونوجوان، تمامی فعالیتهای فرهنگی هنری ادبی علمی و اسلامی خود را براساس کتابهای تخصصی در حوزه کودک ونوجوان که در مراکز فرهنگی هنری وجود دارد، طرح ریز و اجرا می کند.

رییس کانون پرورش فکری کودکان کنگان در پایان گفت :امانت کتاب به کودکان و نوجوانان و روخوانی کتاب و قصه گویی یکی از مهمترین فعالیتهای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشند.

 

خبرنگارو عکس : رضا زیارتی

عکس موبایلی : علیرضا بهرامی

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

به بهانه سالروز تولد استاد آواز ایران محمد رضا شجریان

به بهانه سالروز تولد استاد آواز ایران محمد رضا شجریان (سیامک) تصنیف : از خون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *