صفحه اصلی / اخبار / گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در کانون پرورش فکری با حضور مسئولین شهرستان کنگان + تصاویر

گرامیداشت هفته کتاب و کتابخوانی در کانون پرورش فکری با حضور مسئولین شهرستان کنگان + تصاویر

این بازدید به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با حضور فرماندار، شهردار، مدیر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ،بخشدار مرکزی شهرستان کنگان صورت گرفت .

به گزارش سایت خبری فرهنگی زوم؛  کودکان کنگانی با حضور در کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان شهرستان و مطالعه کتاب هفته کتابخوانی را گرامی داشتند.

لیلا گشتی رییس کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کنگان گفت :کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی،برنامه های متنوع فرهنگی هنری ادبی برای کودکان ونوجوانان این شهرستان پیش بینی و برگزار میکند.

وی افزود: این برنامه ها با هدف توسعه و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و مطالعه در میان کودکان و نوجوانان برگزار می شود و تقدیر از برگزیدگان کتابخوانی، برپایی نمایشگاه کتاب و آثار فرهنگی هنری ادبی اعضا و مربیان، ایستگاه تصویرگری ، کارگاههای ادبی، قصه گویی، نمایش فیلم و انیمیشن، روخوانی و جمع خوانی کتاب توسط کودکان بخشی از برنامه های هفته کتاب و کتابخوانی کانون کنگان می باشد.

گشتی اضافه کرد: مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بعنوان یک مرکز تخصصی کودک ونوجوان، تمامی فعالیتهای فرهنگی هنری ادبی علمی و اسلامی خود را براساس کتابهای تخصصی در حوزه کودک ونوجوان که در مراکز فرهنگی هنری وجود دارد، طرح ریز و اجرا می کند.

رییس کانون پرورش فکری کودکان کنگان در پایان گفت :امانت کتاب به کودکان و نوجوانان و روخوانی کتاب و قصه گویی یکی از مهمترین فعالیتهای مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان می باشند.

 

خبرنگارو عکس : رضا زیارتی

عکس موبایلی : علیرضا بهرامی

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

تکدی گری یا گدایی یا به نوعی درآمدزایی نادرست متکدیان و افراد بیکار در شهرستان کنگان

هشدار" در چند سال اخیر یکی از معضلات شهرستان کنگان، معضل تکدی گری یا گدایی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *