صفحه اصلی / اخبار / اولین ورکشاپ عکاسی با حضور مهدی احمدی در روستای نخل غانم برگزار شد.+تصاویر

اولین ورکشاپ عکاسی با حضور مهدی احمدی در روستای نخل غانم برگزار شد.+تصاویر

اولین ورکشاپ عکاسی با حضور مهدی احمدی در روستای نخل غانم برگزار شد۰ ۹۷٫۵٫۲۵

این ورکشاپ یک روزه در دو تایم صبح «آموزش تئوری در کلاس همراه با ویدیو پروژکشن و برنامه پاورپوینت» و بعد از ظهر با آموزش عملی در فضای باز ساحل توسط مدرس و عکاس مطرح استان بوشهر «مهدی احمدی» برگزار گردید که با استقبال بی نظیری از طرف هنرجویان و علاقه مندان به این رشته روبرو گردید .
متولی این ورکشاپ موسسه فرهنگی آموزشی آغازگران امید (با مدیریت هدی روستا) و همکاری دهیاری و شورای اسلامی نخل غانم می‌باشد.

هدی روستا در مصاحبه با سایت زووم مبنی بر هدف برگزاری ورک شاپ عکاسی میگوید: روستای نخل غانم از لحاظ امکانات آموزشی در محرومیت بسر میبرد و هدف موسسه آغازگران امید ارتقاء سطح فرهنگی و هنری در روستای نخل غانم و روستاهای همجوار می‌باشد .

هدی روستا افزود: امیدواریم در آینده بتوانیم در رشته های هنری و آموزشی دیگر هم گامی موثر برداریم که حمایت و توجه بیشتر مسولین امر را میطلبد .

وی گفت: ضمن تشکر از حضور استاد مهدی احمدی ، صمیمانه از کادر زحمت کش زووم سپاسگزاریم . ضمن اینکه بسیاری از فعالیت های فرهنگی و هنری در روستای نخل غانم را مدیون همکاری آقای مهدی احمدی و کادر پر تلاش زووم هستیم.

مهدی احمدی مدرس عکاسی اظهار داشت: خیلی خوشحالم که افتخار تدریس اولین دوره ورکشاپ را داشتم و توانستیم در یک جمع صمیمی به تبادل اطلاعات در مورد عکاسی بپردازیم . تقریباً همه مردم به نوعی با دوربین (دوربین حرفه ای یا تلفن همراه) سرو کار دارند. و ما سعی داشتیم که
استفاده بهینه از این دوربین‌ها را آموزش دهیم .

مهدی احمدی: تاریخ و زیباشناسی عکاسی جهت درک بیشتر عکس ، عناصر عکاسی و مبانی عکاسی پایه از جمله آموزش هایی بودند که در این دوره آموزشی یک روزه به آنها پرداختیم و امیدواریم که مورد رضایت شرکت کنندگان در ورکشاپ واقع شده باشد.
مهدی احمدی در پایان از هدی روستا ، دهیاری و شورای نخل غانم تشکر و قدردانی کرد و آمادگی خود را جهت هر گونه همکاری در امر فرهنگی و هنری اعلام نمود .

حسین نوری (همیار استاد) و نیما تشانی زاده (طراح پاورپوینت و کنترل تابلو هوشمند) از جمله عوامل اجرایی ورکشاپ عکاسی بودند.

خبر: زینب احمدی
عکس: حسین نوری،نیما تشانی زاده

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

به بهانه سالروز تولد استاد آواز ایران محمد رضا شجریان

به بهانه سالروز تولد استاد آواز ایران محمد رضا شجریان (سیامک) تصنیف : از خون …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *