صفحه اصلی / اخبار محلی شهرستان کنگان / معلولین جسمی و ذهنی کنگان میزبان جشن تولد یک هنرمند شدند .

معلولین جسمی و ذهنی کنگان میزبان جشن تولد یک هنرمند شدند .

* روز جمعه ،  تاریخ ۹۶/۴/۲۳ ، در مرکز مراقبت از معلولین جسمی و ذهنی جشن با شکوهی به مناسبت ۳۸ سالگی اقای مهدی احمدی یکی از هنرمندان شهرستان کنگان و استان بوشهر برگزار گردید .

* در این شب به یادماندنی گروه موسیقی ساحل نشینان کنگان به سرپرستی جناب آقای سیاری و آقای امین احمدی از گروه موسیقی محلی « بچه های بندر» به هنرنمایی پرداختند و باعث شادی مدعوین و حاضرین در جشن شدند.

* استندآپ کمدی نوجوان ۹ ساله « علی احمدی» خنده را بر لب حضار نمایان کرد و همچنین مجری‌گری خوب خانم خنیاب (خاله خورشید) نظم خاصی به این جشن دادند.

* در این شب باشکوه آقایان : « خاکنژاد ، معاونت فرمانداری کنگان » « خلیل غلامی، شورای شهر کنگان» – هنرمندان مطرح کنگان همراه با خانواده و چهره‌های بسیاری مهمان محفل گرم جشن تولد بودند .
معلولین جسمی و ذهنی« کلید بهشت» با هنرنمایی خود جشن تولدی ویژه را برای این هنرمند عزیز « مهدی احمدی» رقم زدند.

آقای مهدی احمدی گفت : 
هدف من از برگزاری این جشن در مرحله اول این بود که این معلولین مورد توجه و عنایت دوستان هنرمند و اهل رسانه قرار بگیرند و دیده شوند . اینها معلول هستند اما مثل ما انسانند و به محبت و عاطفه نیازمندند ، بخاطر همین سعی کردم که این شادی را با این پاکدلان تقسیم کنم .

وی در ادامه افزود : 
من به اینجا آمده ام تا بگویم ما در عمل آزادیم ولی دلمون گرفته، در حالیکه این معلولین در عمل محدود هستند اما دلاشون آزاده . به همین دلیل جشن تولدم را در این مکان برگزار کردم و الان احساس خوبی دارم و از نظر من بهترین تولد عمرم بود.

آقای احمدی اینچنین بیان کردند که در دعوتنامه ای که طراحی کرده بودیم اینچنین ذکر شده بود که بجای کادوی تولد ، وسایل یا خوراکیهای مورد نیاز را برای این معلولین فراهم کنند که خوشبختانه کمک‌های نقدی و غیرنقدی شایانی به مدیریت این مجموعه تقدیم گردید.

ایشان در پایان از مدیر مجموعه کلید بهشت جناب آقای جان نثار احمدی که بدون همکاری ایشان این جشن برقرار نمیشد و  خانم باغستانی  ، حجت عبداللهی،  خانم سبحانی مدیر داخلی و تمامی کارکنان کلید بهشت ، مهسا اندیشه« تصویربردار» و تمامی کسانی که در این زمینه همکاری فرمودند تشکر کرد.

خبرنگار : رضا زیارتی

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

جشن روز جهانی عکاسی در بوشهربرگزار شد+گزارش تصویری

برگزاری جشن روز جهانی عکاسی همراه با تجلیل از ۳۰ عکاس فعال در استان بوشهر/۹۷/۵/۲۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *