صفحه اصلی / اخبار محلی شهرستان کنگان / درخشش نام کنگان در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر سال ۹۶

درخشش نام کنگان در دوازدهمین جشنواره تعاونی های برتر سال ۹۶

این جشنواره هرساله توسط اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان بوشهر به عمل آمده و پس از آن تعاونی‌های برتر استان را معرفی می‌نمایند. دوازدهمین جشنواره به میزبانی شهرستان گناوه با حضور تعاونی های برتر و مسولین استان برگزار گردید.

جشنواره تعاونی های برتر جهت شناسایی و معرفی الگوهای برتر اقتصادی، تولید و اشتغال و به منظور گسترش روحیه تعاون در بخش های مختلف اقتصادی برگزار خواهد شد.از این رو نهادینه سازی فرهنگ تعاون و توسعه و ترویج این فرهنگ از اهمیت فراوانی برخوردار بوده و بهمین سبب اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی برای ترویج آن در میان آحاد جامعه تمامی توان خود را بکار می‌گیرد.

رستوران تشریفات کنگان به مدیریت آقای شریف سعیدی با رعایت تمامی قوانین شرکتهای تعاونی ها و استانداردهای کیفیت موفق به اخذ تعاونی برتر در بخش تهیه غذا گردید.

شریف سعیدی در گفتگو با خبرنگار زووم اظهار داشت: از جمله دلایل موفقیت ما انضباط مالی، اداری ، اخذ مجوزهای لازم و قانونی از مراجع ذیصلاح و تاثیر بالقوه ما در امر اشتغال بوده . 

وی در مورد پیشینه فعالیتی خود بیان کرد: از سال ۱۳۸۹ با افتتاح « رستوران شریف »  بصورت حرفه ای در زمینه تهیه، طبخ و توزیع غذا با ساختاری تخصصی شروع به فعالیت کردیم و تا کنون در پروژه‌های متعددی ایفای نقش نموده ایم.

آقای سعیدی در مورد توجه به موضوعات فرهنگی و هنری گفت: یکی دیگر از اهداف و فعالیتهای ما مشارکت در امورات فرهنگی شهرستان بوده و در زمینه های زیر اقدامات موثری انجام داده ایم :  اهدای ملزومات آموزشی و کمک آموزشی به مدارس ، بویژه کمک به مراکز آموزشی و فرهنگی، کتابخانه ها ، کمیته امداد و بهزیستی ، موسسات خیریه و نیکوکاری …

وی در پایان افزود : از دولت محترم تمنا دارم که با حمایت از بخش تعاونی می‌تواند باعث رغبت و انگیزه تجار ، صنعتگران ، بخش تولید  و خدمات شوند. با نگاه ویژه دولت به بخش های خصوصی ، اهداف عالی نظام و بویژه اقتصاد مقاومتی به نحو مطلوب تری تحقق می‌پذیرد.

خبرنگار: مهدی احمدی

عکس:صادق نظری

[foogallery id=”3154″]

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

جشن روز جهانی عکاسی در بوشهربرگزار شد+گزارش تصویری

برگزاری جشن روز جهانی عکاسی همراه با تجلیل از ۳۰ عکاس فعال در استان بوشهر/۹۷/۵/۲۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *