صفحه اصلی / اخبار محلی شهرستان کنگان / والیبال چهار جانبه بانوان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور معاون فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان کنگان در شهر بنک برگزار شد

والیبال چهار جانبه بانوان بمناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش با حضور معاون فرماندار و بخشدار مرکزی شهرستان کنگان در شهر بنک برگزار شد

در مورخه ۲۶ مهر ۹۶ مسابقات  چهارجانبه والیبال بانوان به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش به همت هیات ورزشهای همگانی شهر بنک و همکاری هیات همگانی شهرستان و اداره ورزش و جوانان  در سالن خلیج فارس بین تیم های بنک .شیرینو.سهیل و دوراهک برگزار شد. این مراسم با حضور معاون فرماندار،بخشدار مرکزی،ریاست اداره ورزش و جوانان شهرستان کنگان و اعضای شورای اسلامی و شهردار شهر بنک حضور داشتند.

مجید احمدزادگان رئیس هیات ورزشهای همگانی شهرستان کنگان گفت: ضمن خیرمقدم به مسئولین و تیم های حاضر در مسابقات بیان نمودن از تمامی کسانی که در برگزاری  این مسابقات همکاری نمودن کمال تشکر را دارم .این مسابقات در سطح خوبی برگزار گردید و امید هست که از این قبیل مسابقات در شهرستان برگزار گرددو باعث بیشرفت ورزش شهرستان شود.

صابر قاسمی مسئول ورزشهای همگانی شهر بنک: ورزش امری بسیار خوب است اما در کنار پرورش تن باید ورزشکاران به ورزش روح و اخلاق و منش پهلوانی اهمیت قائل شوند.

و در پایان تیم شیرینو مقام اول و تیم بنک مقام دوم و تیم سهیل مقام سوم کسب کردند.

درباره admin

این مطالب را نیز ببینید!

جشن روز جهانی عکاسی در بوشهربرگزار شد+گزارش تصویری

برگزاری جشن روز جهانی عکاسی همراه با تجلیل از ۳۰ عکاس فعال در استان بوشهر/۹۷/۵/۲۸ …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *